Electrolux EUOC94DB vysávač 5 l bubon Suché 850 W vrece na prach
Kód: AGDELCODK0235Podrobný popis
Electrolux EUOC94DB vysávač 5 l bubon Suché 850 W vrece na prach| Vzduchový filter | Filter proti alergiám |
| Operačný rádius | 12 m |
| Správne použitie | Domáci |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Úroveň hluku | 66 dB |
| Výška | 255 mm |
| Hĺbka | 502 mm |
| Šírka | 307 mm |
| Hmotnosť | 5,8 kg |
| Ročná spotreba energie | 26,8 kWh |
| Maximálny príkon | 850 W |
| Model | Bubnový vysávač |
| Kapacita prachovej nádoby | 5 L |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Farba | Čierna |
| Typ čistenia | Suchý |
| Automatický navíjač šnúry | Áno |
| Dĺžka šnúry | 9 m |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543776627 |
| Vzduchový filter: | Filter proti alergiám |
| Operačný rádius: | 12 m |
| Správne použitie: | Domáci |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Úroveň hluku: | 66 dB |
| Výška: | 255 mm |
| Hĺbka: | 502 mm |
| Šírka: | 307 mm |
| Hmotnosť: | 5,8 kg |
| Ročná spotreba energie: | 26,8 kWh |
| Maximálny príkon: | 850 W |
| Model: | Bubnový vysávač |
| Kapacita prachovej nádoby: | 5 L |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Farba: | Čierna |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Automatický navíjač šnúry: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 9 m |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
