Electrolux PD82-ALRGT 3,5 L Cylindrový vysávač Suchý 650 W Vrecko na prach
Kód: AGDELCODK0252Podrobný popis
Electrolux PD82-ALRGT 3,5 L Cylindrový vysávač Suchý 650 W Vrecko na prach| Vyberateľný filter | Áno |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Operačný rádius | 12 m |
| Vzduchový filter | HEPA |
| Umývateľný filter | Áno |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Správne použitie | Domáci |
| Úroveň hluku | 57 dB |
| HEPA trieda | HEPA 13 |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Mini štetec, Kefa na parkety |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Multifunkčný nástroj | Áno |
| Počet trysiek | 4 |
| Regulácia výkonu | Elektronický |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Maximálny príkon | 650 W |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Farba | Biela |
| Displej | LED |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Typ čistenia | Suchý |
| Materiál kolies | Guma |
| Typ zámku | Gombík |
| Materiál rúrky | Hliník |
| Kapacita prachovej nádoby | 3,5 L |
| Držadlo | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Automatický navíjač šnúry | Áno |
| Dĺžka šnúry | 9 m |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Indikátor plnej nádoby na prach | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543693917 |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Operačný rádius: | 12 m |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Správne použitie: | Domáci |
| Úroveň hluku: | 57 dB |
| HEPA trieda: | HEPA 13 |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Mini štetec, Kefa na parkety |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Multifunkčný nástroj: | Áno |
| Počet trysiek: | 4 |
| Regulácia výkonu: | Elektronický |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Maximálny príkon: | 650 W |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Farba: | Biela |
| Displej: | LED |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Materiál kolies: | Guma |
| Typ zámku: | Gombík |
| Materiál rúrky: | Hliník |
| Kapacita prachovej nádoby: | 3,5 L |
| Držadlo: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Automatický navíjač šnúry: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 9 m |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Indikátor plnej nádoby na prach: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
