Jednofunkčný vysávač Kärcher T 15/1 HEPA 15 L 585 W (1.355-307.0) Antracit
Kód: AGDKARODK0153Podrobný popis
Jednofunkčný vysávač Kärcher T 15/1 HEPA 15 L 585 W (1.355-307.0) Antracit| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Podtlak | 18 kPa |
| Voľné prúdenie vzduchu | 40 l/min |
| Hladina akustického tlaku | 52 dB |
| HEPA filter | Áno |
| Teleskopická trubica | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Nástavec na čalúnenie | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica | Áno |
| Obsahuje sáčok na prach | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice | Áno |
| Hĺbka | 440 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hmotnosť | 6,4 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Maximálny príkon | 585 W |
| Farba | Antracit |
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Kapacita prachovej nádoby | 15 L |
| Menovitý priemer | 35 mm |
| Model | Vysávač |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4066529118318 |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Podtlak: | 18 kPa |
| Voľné prúdenie vzduchu: | 40 l/min |
| Hladina akustického tlaku: | 52 dB |
| HEPA filter: | Áno |
| Teleskopická trubica: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Nástavec na čalúnenie: | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica: | Áno |
| Obsahuje sáčok na prach: | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice: | Áno |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Šírka: | 250 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Hmotnosť: | 6,4 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10 kg |
| Počet fáz: | 1 |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Maximálny príkon: | 585 W |
| Farba: | Antracit |
| Dĺžka hadice: | 2 m |
| Kapacita prachovej nádoby: | 15 L |
| Menovitý priemer: | 35 mm |
| Model: | Vysávač |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
