Kärcher CVH 3 ručný vysávač Bezvreckové (1.198-353.0) Čierna, Biela
Kód: AGDKARODK0150Podrobný popis
Kärcher CVH 3 ručný vysávač Bezvreckové (1.198-353.0) Čierna, Biela| Vzduchový filter | HEPA |
| Typ čistenia | Suchý |
| Úroveň hluku | 78 dB |
| Sací výkon | 10 kPa |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Napájací kábel | Áno |
| Hĺbka | 76 mm |
| Výška | 330 mm |
| Šírka | 76 mm |
| Hmotnosť | 812 g |
| Doba chodu | 20 min |
| Typ batérie | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Maximálny výkon (blokovaný motor) | 70 W |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Kapacita batérie | 2 Ah |
| Čas prevádzky s motorizovanou dýzou (vysoká rýchlosť) | 10 min |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Farba | Čierna, Biela |
| Objem nádrže | 0,15 l |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4066529105240 |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Úroveň hluku: | 78 dB |
| Sací výkon: | 10 kPa |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Napájací kábel: | Áno |
| Hĺbka: | 76 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Šírka: | 76 mm |
| Hmotnosť: | 812 g |
| Doba chodu: | 20 min |
| Typ batérie: | Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Maximálny výkon (blokovaný motor): | 70 W |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Kapacita batérie: | 2 Ah |
| Čas prevádzky s motorizovanou dýzou (vysoká rýchlosť): | 10 min |
| Napätie batérie: | 7,2 V |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Objem nádrže: | 0,15 l |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
