Kärcher STAUBSAUGER VC 3 0,9 L Cylindrový vysávač Suchý 700 W Bezvreckové
Kód: AGDKARODK0112Podrobný popis
Kärcher STAUBSAUGER VC 3 0,9 L Cylindrový vysávač Suchý 700 W Bezvreckové| Vzduchový filter | HEPA |
| Správne použitie | Domáci |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| HEPA trieda | HEPA 13 |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Úroveň hluku | 76 dB |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Kefa na tvrdú podlahu |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Výška | 334 mm |
| Šírka | 269 mm |
| Šírka balenia | 497 mm |
| Hĺbka | 388 mm |
| Hĺbka balenia | 296 mm |
| Výška balenia | 390 mm |
| Hmotnosť | 4,4 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,4 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Maximálny príkon | 700 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ čistenia | Suchý |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Žltá, Čierna, Biela |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Pružná hadica | Áno |
| Kapacita prachovej nádoby | 0,9 L |
| Dĺžka hadice | 1,5 m |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | Áno |
| Automatický navíjač šnúry | Áno |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4054278991726 |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Správne použitie: | Domáci |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| HEPA trieda: | HEPA 13 |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Úroveň hluku: | 76 dB |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Kefa na tvrdú podlahu |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Výška: | 334 mm |
| Šírka: | 269 mm |
| Šírka balenia: | 497 mm |
| Hĺbka: | 388 mm |
| Hĺbka balenia: | 296 mm |
| Výška balenia: | 390 mm |
| Hmotnosť: | 4,4 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,4 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Maximálny príkon: | 700 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Farba: | Žltá, Čierna, Biela |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Pružná hadica: | Áno |
| Kapacita prachovej nádoby: | 0,9 L |
| Dĺžka hadice: | 1,5 m |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie: | Áno |
| Automatický navíjač šnúry: | Áno |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
