Kärcher WD 4 S Go!Further 20 L Bubnový vysávač 1100 W (1.628-262.0)
Kód: AGDKARODK0148Podrobný popis
Kärcher WD 4 S Go!Further 20 L Bubnový vysávač 1100 W (1.628-262.0)| Ofuk prachu | Áno |
| Správne použitie | Domáci |
| Vzduchový filter | Textil |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Otočný prepínač | Ano |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Podlaha odolná voči vode | Áno |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Vrecko na prach | Áno |
| Štrbinová dýza | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Plochý skladaný filter | PTFE |
| Oddeliteľný držiak | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,5 kg |
| Výška | 524 mm |
| Hĺbka | 384 mm |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 7,2 kg |
| Šírka | 365 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Maximálny príkon | 1100 W |
| Sací výkon | 240 W |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Voľné prúdenie vzduchu | 55 l/min |
| Podtlak | 24 kPa |
| Model | Bubnový vysávač |
| Pružná hadica | Áno |
| Materiál nádrže | Nerezová oceľ |
| Materiál hadice | Plast |
| Dĺžka trubice | 100 cm |
| Dĺžka hadice | 5 m, 2,2 m |
| Farba | Žltá, Nerezová oceľ, Čierna |
| Materiál rúrky | Plast |
| Typ čistenia | Suchý |
| Počet trubicových častí | 2 |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Kapacita prachovej nádoby | 20 L |
| Systém ovládania | Otočné |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Dĺžka šnúry | 5 m |
| Ukladací priestor | Áno |
| Ďalšie informácie | Funkcija puhala, parkirni položaj, odlagalni prostori, zaščita pred udarci |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | Áno |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4066529202321 |
| Ofuk prachu: | Áno |
| Správne použitie: | Domáci |
| Vzduchový filter: | Textil |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Otočný prepínač: | Ano |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Podlaha odolná voči vode: | Áno |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Vrecko na prach: | Áno |
| Štrbinová dýza: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Plochý skladaný filter: | PTFE |
| Oddeliteľný držiak: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,5 kg |
| Výška: | 524 mm |
| Hĺbka: | 384 mm |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 7,2 kg |
| Šírka: | 365 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Maximálny príkon: | 1100 W |
| Sací výkon: | 240 W |
| Hladina akustického tlaku: | 73 dB |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Voľné prúdenie vzduchu: | 55 l/min |
| Podtlak: | 24 kPa |
| Model: | Bubnový vysávač |
| Pružná hadica: | Áno |
| Materiál nádrže: | Nerezová oceľ |
| Materiál hadice: | Plast |
| Dĺžka trubice: | 100 cm |
| Dĺžka hadice: | 5 m, 2,2 m |
| Farba: | Žltá, Nerezová oceľ, Čierna |
| Materiál rúrky: | Plast |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Počet trubicových častí: | 2 |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Kapacita prachovej nádoby: | 20 L |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 5 m |
| Ukladací priestor: | Áno |
| Ďalšie informácie: | Funkcija puhala, parkirni položaj, odlagalni prostori, zaščita pred udarci |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie: | Áno |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
