Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Čierna, Nerezová oceľ, Žltá 30 L 1300 W
Kód: AGDKARODK0087Podrobný popis
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Čierna, Nerezová oceľ, Žltá 30 L 1300 W| Priemer hadice | 3,5 cm |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Dĺžka hadice | 2,2 m |
| Kapacita | 30 L |
| Počet koliečok | 5 koleso/kolesá |
| Hubica na mokré / suché podlahy | Áno |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Ofuk prachu | Áno |
| Zapnutie elektrického náradia | Áno |
| Tlačidlo automatického zapínania/vypínania | Áno |
| Materiál filtra | Flis |
| Farba | Čierna, Žltá, Nerezová oceľ |
| Materiál nádrže | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Otočné |
| Držadlo | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Hĺbka | 418 mm |
| Šírka | 382 mm |
| Hmotnosť | 9,3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 13 kg |
| Výška | 693 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1300 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4054278661810 |
| Priemer hadice: | 3,5 cm |
| Dĺžka kábla: | 6 m |
| Dĺžka hadice: | 2,2 m |
| Kapacita: | 30 L |
| Počet koliečok: | 5 koleso/kolesá |
| Hubica na mokré / suché podlahy: | Áno |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Ofuk prachu: | Áno |
| Zapnutie elektrického náradia: | Áno |
| Tlačidlo automatického zapínania/vypínania: | Áno |
| Materiál filtra: | Flis |
| Farba: | Čierna, Žltá, Nerezová oceľ |
| Materiál nádrže: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Držadlo: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Hĺbka: | 418 mm |
| Šírka: | 382 mm |
| Hmotnosť: | 9,3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 13 kg |
| Výška: | 693 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Príkon: | 1300 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
