Numatic HENRY HVR200-11 9 L Cylindrový vysávač Suchý 620 W Vrecko na prach
Kód: AGDNUMODK0003Podrobný popis
Numatic HENRY HVR200-11 9 L Cylindrový vysávač Suchý 620 W Vrecko na prach| Úroveň hluku | 72 dB |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správne použitie | Domáci |
| Vzduchový filter | HEPA |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| HEPA trieda | HEPA 11 |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Kefka na prach |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Výška | 370 mm |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Šírka | 360 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Ročná spotreba energie | 25,2 kWh |
| Maximálny príkon | 620 W |
| Farba | Červená |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Kapacita prachovej nádoby | 9 L |
| Materiál rúrky | Nerezová oceľ |
| Typ čistenia | Suchý |
| Dĺžka šnúry | 10 m |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | Áno |
| Upozornenia | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5028965607473 |
| Úroveň hluku: | 72 dB |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správne použitie: | Domáci |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| HEPA trieda: | HEPA 11 |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Kefka na prach |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Výška: | 370 mm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Šírka: | 360 mm |
| Hĺbka: | 340 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Ročná spotreba energie: | 25,2 kWh |
| Maximálny príkon: | 620 W |
| Farba: | Červená |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Kapacita prachovej nádoby: | 9 L |
| Materiál rúrky: | Nerezová oceľ |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Dĺžka šnúry: | 10 m |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie: | Áno |
| Upozornenia: | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
