Philips 5000 series FC9550/09 vysávač 1,5 L Cylindrový vysávač Suchý 900 W Bezvreckové
Kód: AGDPHIODK0247Podrobný popis
Philips 5000 series FC9550/09 vysávač 1,5 L Cylindrový vysávač Suchý 900 W Bezvreckové| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Operačný rádius | 9 m |
| Mokré stieranie | Nie |
| HEPA trieda | HEPA 13 |
| Vzduchový filter | HEPA |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správne použitie | Domáci |
| Úroveň hluku | 76 dB |
| Umývateľný filter | Áno |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Manuál z recyklovaného papiera | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Špeciálna hubica | TriActive |
| Hmotnosť | 4,5 kg |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 412 mm |
| Výška | 280 mm |
| Vstupný výkon (IEC) | 899 W |
| Regulácia výkonu | Elektronický |
| Maximálny príkon | 900 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Typ čistenia | Suchý |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Počet trubicových častí | 2 |
| Pružná hadica | Áno |
| Materiál rúrky | Kov |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Bezšnúrový | Nie |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Farba | Čierna |
| Kapacita prachovej nádoby | 1,5 L |
| Materiál kolies | Guma |
| Rozmery (d x š x v) | 412 x 280 x 280 mm |
| Maximálny výkon | 900 W |
| Indikátor plnej nádoby na prach | Áno |
| Úložisko príslušenstva | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Držadlo | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8720389036606 |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Operačný rádius: | 9 m |
| Mokré stieranie: | Nie |
| HEPA trieda: | HEPA 13 |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správne použitie: | Domáci |
| Úroveň hluku: | 76 dB |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Manuál z recyklovaného papiera: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Špeciálna hubica: | TriActive |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 412 mm |
| Výška: | 280 mm |
| Vstupný výkon (IEC): | 899 W |
| Regulácia výkonu: | Elektronický |
| Maximálny príkon: | 900 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Počet trubicových častí: | 2 |
| Pružná hadica: | Áno |
| Materiál rúrky: | Kov |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita prachovej nádoby: | 1,5 L |
| Materiál kolies: | Guma |
| Rozmery (d x š x v): | 412 x 280 x 280 mm |
| Maximálny výkon: | 900 W |
| Indikátor plnej nádoby na prach: | Áno |
| Úložisko príslušenstva: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Držadlo: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1 m |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
