Samsung Jet 65 Pet vertikálny vysávač VS15A60AGR5
Kód: AGDSA1ODK0121Podrobný popis
Samsung Jet 65 Pet vertikálny vysávač VS15A60AGR5| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Počet stupňov vzduchovej filtrácie | 5 |
| Filtračný systém | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Typ čistenia | Suchý |
| Metóda filtrácie | Multicyklón |
| Úroveň hluku | 86 dB |
| Obsah balenia | Elektrická kefka Jet Fit x 1, Prachová kefa x 1, Elektrická kefa Mini Pet Tool x 1, Batéria x 1, Nabíjací rozbočovač x 1, Návod na použitie x 1, Vysávač x 1, Štrbinový hrot x 1 |
| Výška | 1120 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 203 mm |
| Hmotnosť | 2,18 kg |
| Sací výkon | 150 W |
| Doba nabíjania | 210 min |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Výkon motora | 410 W |
| Napätie batérie | 21,6 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Doba chodu | 40 min |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Typ motora | Digital Inverter |
| Kapacita prachu (vysávač) | 0,8 l |
| Typ produktu | Tyčový vysávač |
| Šírka balenia | 214 mm |
| Hĺbka balenia | 265 mm |
| Výška balenia | 757 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,1 kg |
| Umývateľná nádoba na prach | Áno |
| Funkcia mopu | Nie |
| Odnímateľný ručný vysávač | Áno |
| Počet batérií | 1 |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| LED podsvietenie | Nie |
| Kefa na podlahy a koberce | Áno |
| Kefa na vlasy | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8806095112206 |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Počet stupňov vzduchovej filtrácie: | 5 |
| Filtračný systém: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Metóda filtrácie: | Multicyklón |
| Úroveň hluku: | 86 dB |
| Obsah balenia: | Elektrická kefka Jet Fit x 1, Prachová kefa x 1, Elektrická kefa Mini Pet Tool x 1, Batéria x 1, Nabíjací rozbočovač x 1, Návod na použitie x 1, Vysávač x 1, Štrbinový hrot x 1 |
| Výška: | 1120 mm |
| Šírka: | 250 mm |
| Hĺbka: | 203 mm |
| Hmotnosť: | 2,18 kg |
| Sací výkon: | 150 W |
| Doba nabíjania: | 210 min |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Výkon motora: | 410 W |
| Napätie batérie: | 21,6 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Doba chodu: | 40 min |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Typ motora: | Digital Inverter |
| Kapacita prachu (vysávač): | 0,8 l |
| Typ produktu: | Tyčový vysávač |
| Šírka balenia: | 214 mm |
| Hĺbka balenia: | 265 mm |
| Výška balenia: | 757 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,1 kg |
| Umývateľná nádoba na prach: | Áno |
| Funkcia mopu: | Nie |
| Odnímateľný ručný vysávač: | Áno |
| Počet batérií: | 1 |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| LED podsvietenie: | Nie |
| Kefa na podlahy a koberce: | Áno |
| Kefa na vlasy: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
