Samusng Jet 85 Kompletný vertikálny vysávač VS20C8524TB
Kód: AGDSA1ODK0130Podrobný popis
Samusng Jet 85 Kompletný vertikálny vysávač VS20C8524TB| Počet filtračných stupňov | 5 |
| Filtračný systém | Áno |
| Typ čistenia | Suchý |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Cyklónový / filtrovanie |
| Obsah balenia | Batéria x 1, Elektrická kefa Slim LED x 1, Vysávač x 1, Flexibilný hrot x 1, Prachová kefa x 1, Štrbinová hubica x 1, Nabíjacia stanica x 1, Návod na použitie x 1, Elektrická kefa Mini Pet Tool+ x 1, Elektrická kefka Jet Dual x 1 |
| Hmotnosť balenia 1 | 6,9 kg |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 376 x 778 x 272 mm |
| Veľkosť výrobku | 250 x 930 x 202 mm |
| Hmotnosť | 2,43 kg |
| Výkon motora | 580 W |
| Vstupné napätie | 25,2 V |
| Sací výkon | 210 W |
| Doba chodu | 60 min |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Úroveň hluku | 86 dB |
| Typ displeja | LCD |
| Typ nádoby na prach | Nádoba na prach |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| Kapacita | 0,8 L |
| Typ motora | Digital Inverter |
| Kefa na tvrdé podlahy | Áno |
| Nástenný držiak | Áno |
| Kefa na vlasy | Áno |
| Počet batérií | 1 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Funkcia mopu | Nie |
| Kefa na podlahy a koberce | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8806095052786 |
| Počet filtračných stupňov: | 5 |
| Filtračný systém: | Áno |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Cyklónový / filtrovanie |
| Obsah balenia: | Batéria x 1, Elektrická kefa Slim LED x 1, Vysávač x 1, Flexibilný hrot x 1, Prachová kefa x 1, Štrbinová hubica x 1, Nabíjacia stanica x 1, Návod na použitie x 1, Elektrická kefa Mini Pet Tool+ x 1, Elektrická kefka Jet Dual x 1 |
| Hmotnosť balenia 1: | 6,9 kg |
| Veľkosť balenia (š x h x v): | 376 x 778 x 272 mm |
| Veľkosť výrobku: | 250 x 930 x 202 mm |
| Hmotnosť: | 2,43 kg |
| Výkon motora: | 580 W |
| Vstupné napätie: | 25,2 V |
| Sací výkon: | 210 W |
| Doba chodu: | 60 min |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Úroveň hluku: | 86 dB |
| Typ displeja: | LCD |
| Typ nádoby na prach: | Nádoba na prach |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Kapacita: | 0,8 L |
| Typ motora: | Digital Inverter |
| Kefa na tvrdé podlahy: | Áno |
| Nástenný držiak: | Áno |
| Kefa na vlasy: | Áno |
| Počet batérií: | 1 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Funkcia mopu: | Nie |
| Kefa na podlahy a koberce: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
