Shark IW1611EU tyčový vysávač a elektrická metla Batérie Suchý Bezvreckové 0,42 L 75 W Biela 2,5 Ah
Kód: AGDSKHODK0034Podrobný popis
Shark IW1611EU tyčový vysávač a elektrická metla Batérie Suchý Bezvreckové 0,42 L 75 W Biela 2,5 Ah| Typ čistenia | Suchý |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Cyklónový |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Počet kief | 1 |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Univerzálna kefa |
| Hĺbka | 264 mm |
| Šírka | 353 mm |
| Výška | 1092 mm |
| Hmotnosť | 2,78 kg |
| Maximálny príkon | 75 W |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Doba chodu | 60 min |
| Kapacita batérie | 2,5 Ah |
| Doba nabíjania | 5 h |
| Kapacita prachovej nádoby | 0,42 L |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Biela |
| Typ produktu | Tyčový vysávač |
| Tvar kefky | Obdĺžnikový |
| Výška balenia | 1092 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Šírka balenia | 353 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,18 kg |
| Hĺbka balenia | 264 mm |
| Umývateľný filter | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 622356275965 |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Cyklónový |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Počet kief: | 1 |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Univerzálna kefa |
| Hĺbka: | 264 mm |
| Šírka: | 353 mm |
| Výška: | 1092 mm |
| Hmotnosť: | 2,78 kg |
| Maximálny príkon: | 75 W |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Doba chodu: | 60 min |
| Kapacita batérie: | 2,5 Ah |
| Doba nabíjania: | 5 h |
| Kapacita prachovej nádoby: | 0,42 L |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | Tyčový vysávač |
| Tvar kefky: | Obdĺžnikový |
| Výška balenia: | 1092 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka balenia: | 353 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,18 kg |
| Hĺbka balenia: | 264 mm |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
