Suchý a mokrý vysávač Bosch Serie 4 BWD421PET 2100 W
Kód: AGDBOSODK0088Podrobný popis
Suchý a mokrý vysávač Bosch Serie 4 BWD421PET 2100 W| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Filter pre ochranu motora | Áno |
| Operačný rádius | 12 m |
| Umývateľný filter | Áno |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Správne použitie | Domáci |
| Vzduchový filter | HEPA |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Hmotnosť | 10,4 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 14,4 kg |
| Hĺbka | 350 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška balenia | 600 mm |
| Výška | 490 mm |
| Hĺbka balenia | 400 mm |
| Šírka balenia | 440 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Regulácia výkonu | Elektronický |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Maximálny príkon | 2100 W |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Pružná hadica | Áno |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Farba | Červená, Čierna |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Dĺžka šnúry | 9 m |
| Automatický navíjač šnúry | Áno |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4242005158768 |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Filter pre ochranu motora: | Áno |
| Operačný rádius: | 12 m |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Správne použitie: | Domáci |
| Vzduchový filter: | HEPA |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Hmotnosť: | 10,4 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 14,4 kg |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Šírka: | 360 mm |
| Výška balenia: | 600 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Hĺbka balenia: | 400 mm |
| Šírka balenia: | 440 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Regulácia výkonu: | Elektronický |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Maximálny príkon: | 2100 W |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Pružná hadica: | Áno |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 9 m |
| Automatický navíjač šnúry: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
