Taurus EST9489310L vysávač Suché a mokré 400 W
Kód: AGDTAUODK0018Podrobný popis
Taurus EST9489310L vysávač Suché a mokré 400 W| Čistenie povrchov | Matrace |
| Správne použitie | Domáci |
| Hĺbka | 330 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Maximálny príkon | 400 W |
| Sací výkon | 10000 Pa |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Pružná hadica | Áno |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka hadice | 1,2 m |
| Objem nádrže na čistú vodu | 0,85 L, 1,5 L |
| Dĺžka šnúry | 6 m |
| Držadlo | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8414234489319 |
| Čistenie povrchov: | Matrace |
| Správne použitie: | Domáci |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Šírka: | 290 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Maximálny príkon: | 400 W |
| Sací výkon: | 10000 Pa |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Pružná hadica: | Áno |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka hadice: | 1,2 m |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 0,85 L, 1,5 L |
| Dĺžka šnúry: | 6 m |
| Držadlo: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
