Univerzálny vysávač Kärcher NT 22/1 Ap Te Adv L 22 L 1300 W (1.378-621.0) Antracit
Kód: AGDKARODK0154Podrobný popis
Univerzálny vysávač Kärcher NT 22/1 Ap Te Adv L 22 L 1300 W (1.378-621.0) Antracit| Typ filtra | PES |
| Voľné prúdenie vzduchu | 72 l/min |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Podtlak | 24,9 kPa |
| Hladina akustického tlaku | 72 dB |
| Univerzálna prísavka | Áno |
| Sací kefa | Áno |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Nástavec na čalúnenie | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica | Áno |
| Obsahuje sáčok na prach | Áno |
| Dýza na auto | Áno |
| Teleskopická trubica | Áno |
| Výška | 480 mm |
| Hmotnosť | 6,1 kg |
| Šírka | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10 kg |
| Hĺbka | 380 mm |
| Počet fáz | 1 |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Maximálny príkon | 1300 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Kapacita prachovej nádoby | 22 L |
| Zásuvka na elektrické náradie | Áno |
| Farba | Antracit |
| Model | Vysávač |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Dĺžka hadice | 2,5 m |
| Menovitý priemer | 35 mm |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4054278924090 |
| Typ filtra: | PES |
| Voľné prúdenie vzduchu: | 72 l/min |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Podtlak: | 24,9 kPa |
| Hladina akustického tlaku: | 72 dB |
| Univerzálna prísavka: | Áno |
| Sací kefa: | Áno |
| Vrátane hadíc: | Áno |
| Nástavec na čalúnenie: | Áno |
| Dlhá štrbinová hubica: | Áno |
| Obsahuje sáčok na prach: | Áno |
| Dýza na auto: | Áno |
| Teleskopická trubica: | Áno |
| Výška: | 480 mm |
| Hmotnosť: | 6,1 kg |
| Šírka: | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10 kg |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Počet fáz: | 1 |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Maximálny príkon: | 1300 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Kapacita prachovej nádoby: | 22 L |
| Zásuvka na elektrické náradie: | Áno |
| Farba: | Antracit |
| Model: | Vysávač |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Dĺžka hadice: | 2,5 m |
| Menovitý priemer: | 35 mm |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
