Vysávač do auta ADLER AD 7059
Kód: AGDADLODK0038Podrobný popis
Vysávač do auta ADLER AD 7059| Počet stupňov vzduchovej filtrácie | 2 |
| Typ čistenia | Suchý |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Filtračný systém | Áno |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Kefový nástavec | Áno |
| Pružná hadica | Áno |
| Hmotnosť | 610 g |
| Kapacita batérie | 3600 mAh |
| Doba nabíjania | 3-4 h |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Vstupné napätie | 3.7 V |
| Sací výkon | 5500 Pa |
| Kapacita | 0,45 L |
| Farba | Biela, Čierna, Šedá |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Dĺžka šnúry | 5 m |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5905575905574 |
| Počet stupňov vzduchovej filtrácie: | 2 |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Filtračný systém: | Áno |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Kefový nástavec: | Áno |
| Pružná hadica: | Áno |
| Hmotnosť: | 610 g |
| Kapacita batérie: | 3600 mAh |
| Doba nabíjania: | 3-4 h |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Vstupné napätie: | 3.7 V |
| Sací výkon: | 5500 Pa |
| Kapacita: | 0,45 L |
| Farba: | Biela, Čierna, Šedá |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Dĺžka šnúry: | 5 m |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
