Vysávač Dreame H15 Pro Foamwash s vertikálnym mopom
Kód: AGDRMAODK0049Podrobný popis
Vysávač Dreame H15 Pro Foamwash s vertikálnym mopom| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Samočistiaci | Áno |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Vstavaný displej | Áno |
| Doba chodu | 60 min |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Obsah balenia | Návod na použitie x 1, Filter x 1, Štetcový valček x 1, Rukoväť x 1, Čistiaca kefka x 1, Vysávač x 1, Čistiaca kvapalina x 1, Nabíjací rozbočovač x 1 |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Maximálny príkon | 400 W |
| Počet článkov batérie | 6 |
| Kapacita batérie | 6 x 5000 mAh |
| Menovité napätie | 21,6 V, 220 - 240 V |
| Sací výkon | 23000 Pa |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Objem nádrže na čistú vodu | 0,78 L, 0,7 L |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Podpora aplikácií | Dreamehome |
| Podpora mobilnej aplikácie | Áno |
| Nástenný držiak | Nie |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Príkon | 560 W |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 6978515252778 |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Samočistiaci: | Áno |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Doba chodu: | 60 min |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Obsah balenia: | Návod na použitie x 1, Filter x 1, Štetcový valček x 1, Rukoväť x 1, Čistiaca kefka x 1, Vysávač x 1, Čistiaca kvapalina x 1, Nabíjací rozbočovač x 1 |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Maximálny príkon: | 400 W |
| Počet článkov batérie: | 6 |
| Kapacita batérie: | 6 x 5000 mAh |
| Menovité napätie: | 21,6 V, 220 - 240 V |
| Sací výkon: | 23000 Pa |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 0,78 L, 0,7 L |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Podpora aplikácií: | Dreamehome |
| Podpora mobilnej aplikácie: | Áno |
| Nástenný držiak: | Nie |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Príkon: | 560 W |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
