VYSÁVAČ ELECTROLUX EPF63EB-S
Kód: AGDELCODK0247Podrobný popis
VYSÁVAČ ELECTROLUX EPF63EB-S| Filter pre ochranu motora | Áno |
| Vzduchový filter | Hygienický filter |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Operačný rádius | 9 m |
| Správne použitie | Domáci |
| Úroveň hluku | 76 dB |
| Šírka | 293 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hmotnosť | 5,98 kg |
| Maximálny príkon | 700 W |
| Nastaviteľný výkon | Áno |
| Regulácia výkonu | Mechanický |
| Ročná spotreba energie | 27 kWh |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Farba | Čierna |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Typ čistenia | Suchý |
| Kapacita prachovej nádoby | 3,5 L |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Dĺžka šnúry | 6 m |
| Bočný chránič | Áno |
| Indikátor plnej nádoby na prach | Áno |
| Automatický navíjač šnúry | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543617005 |
| Filter pre ochranu motora: | Áno |
| Vzduchový filter: | Hygienický filter |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Operačný rádius: | 9 m |
| Správne použitie: | Domáci |
| Úroveň hluku: | 76 dB |
| Šírka: | 293 mm |
| Výška: | 238 mm |
| Hmotnosť: | 5,98 kg |
| Maximálny príkon: | 700 W |
| Nastaviteľný výkon: | Áno |
| Regulácia výkonu: | Mechanický |
| Ročná spotreba energie: | 27 kWh |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Kapacita prachovej nádoby: | 3,5 L |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 6 m |
| Bočný chránič: | Áno |
| Indikátor plnej nádoby na prach: | Áno |
| Automatický navíjač šnúry: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
