Vysávač Vileda Pure Clean S5 Plus
Kód: AGDVI1ODK0004Podrobný popis
Vysávač Vileda Pure Clean S5 Plus| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Otáčky (max.) | 600 ot/min |
| Obsah balenia | Napájací adaptér x 1, Čistiaca kefa x 1, Vysávač x 1, Filter x 2 |
| Hmotnosť | 3,8 kg |
| Hĺbka | 275 mm |
| Výška | 1105 mm |
| Šírka | 285 mm |
| Doba chodu | 30 min |
| Celkový výstupný výkon | 24,8 W |
| Výstupný prúd | 750 - 900 mA |
| Úroveň hluku | 78 dB |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Objem nádrže na čistú vodu | 0,5 L |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Objem nádrže na odpadovú vodu | 0,45 l |
| Farba | Čierna |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Mokré stieranie | Áno |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4023103254145 |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Otáčky (max.): | 600 ot/min |
| Obsah balenia: | Napájací adaptér x 1, Čistiaca kefa x 1, Vysávač x 1, Filter x 2 |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |
| Hĺbka: | 275 mm |
| Výška: | 1105 mm |
| Šírka: | 285 mm |
| Doba chodu: | 30 min |
| Celkový výstupný výkon: | 24,8 W |
| Výstupný prúd: | 750 - 900 mA |
| Úroveň hluku: | 78 dB |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 0,5 L |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Objem nádrže na odpadovú vodu: | 0,45 l |
| Farba: | Čierna |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Mokré stieranie: | Áno |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
