Vzpriamený vysávač Adler AD 7048
Kód: AGDADLODK0031Podrobný popis
Vzpriamený vysávač Adler AD 7048| Typ čistenia | Suchý |
| Čistenie povrchov | Koberec, Tvrdá podlaha, Schodiskové stupne |
| Sací výkon | 10000 Pa / 18000 Pa |
| Filtračný systém | Áno |
| Typ filtra | HEPA |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Množstvo | 1 |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Rukoväť v balení | Áno |
| Teleskopická trubica | Áno |
| Elektrická kefa | Áno |
| Hĺbka | 25 mm |
| Šírka | 21,5 mm |
| Výška (max) | 116,5 cm |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Minimálny čas prevádzky | 15 min. |
| Menovitý výkon | 200 W |
| Napätie batérie | 22,2 V |
| Čas nepretržitej prevádzky (max.) | 30 min |
| Napájací zdroj | Lítiová batéria |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Základný materiál | Plast |
| Typ motora | Bezkartáčový motor |
| Farba | Biela, Strieborná, Čierna |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Kapacita | 0,8 L |
| Výklopná hlava | Áno |
| Vstavaný displej | LED |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Zavesiteľné | Áno |
| Vymeniteľná batéria | Áno |
| Typ ovládania rúry | Tlačidlá |
| Indikátor kapacity batérie | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5903887809580 |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Čistenie povrchov: | Koberec, Tvrdá podlaha, Schodiskové stupne |
| Sací výkon: | 10000 Pa / 18000 Pa |
| Filtračný systém: | Áno |
| Typ filtra: | HEPA |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Množstvo: | 1 |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Rukoväť v balení: | Áno |
| Teleskopická trubica: | Áno |
| Elektrická kefa: | Áno |
| Hĺbka: | 25 mm |
| Šírka: | 21,5 mm |
| Výška (max): | 116,5 cm |
| Kapacita batérie: | 2000 mAh |
| Minimálny čas prevádzky: | 15 min. |
| Menovitý výkon: | 200 W |
| Napätie batérie: | 22,2 V |
| Čas nepretržitej prevádzky (max.): | 30 min |
| Napájací zdroj: | Lítiová batéria |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Základný materiál: | Plast |
| Typ motora: | Bezkartáčový motor |
| Farba: | Biela, Strieborná, Čierna |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Kapacita: | 0,8 L |
| Výklopná hlava: | Áno |
| Vstavaný displej: | LED |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Vymeniteľná batéria: | Áno |
| Typ ovládania rúry: | Tlačidlá |
| Indikátor kapacity batérie: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
