Vzpriamený vysávač Adler AD 7051
Kód: AGDADLODK0030Podrobný popis
Vzpriamený vysávač Adler AD 7051| Filtračný systém | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Typ filtra | EPA F8 |
| Typ čistenia | Suchý |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec, Schodiskové stupne |
| Teleskopická trubica | Áno |
| Podlahová kefa | Áno |
| Tryskový nadstavec | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Čas nepretržitej prevádzky (max.) | 30 min |
| Menovitý výkon | 160 W |
| Napätie batérie | 22,2 V |
| Minimálny čas prevádzky | 18 min |
| Maximálny výkon | 300 W |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Napájací zdroj | Lítiová batéria |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Farba | Biela, Červená |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Základný materiál | ABS |
| Umývateľný filter | Áno |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Bezšnúrový | Áno |
| Kapacita | 0,6 L |
| Typ ovládania rúry | Tlačidlá |
| Indikátor kapacity batérie | Áno |
| Úroveň hluku | 70 dB |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5905575901293 |
| Filtračný systém: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Typ filtra: | EPA F8 |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec, Schodiskové stupne |
| Teleskopická trubica: | Áno |
| Podlahová kefa: | Áno |
| Tryskový nadstavec: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Čas nepretržitej prevádzky (max.): | 30 min |
| Menovitý výkon: | 160 W |
| Napätie batérie: | 22,2 V |
| Minimálny čas prevádzky: | 18 min |
| Maximálny výkon: | 300 W |
| Kapacita batérie: | 2200 mAh |
| Napájací zdroj: | Lítiová batéria |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Biela, Červená |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Základný materiál: | ABS |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Kapacita: | 0,6 L |
| Typ ovládania rúry: | Tlačidlá |
| Indikátor kapacity batérie: | Áno |
| Úroveň hluku: | 70 dB |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
