Vzpriamený vysávač Samsung VS20B95943N/GE
Kód: AGDSA1ODK0155Podrobný popis
Vzpriamený vysávač Samsung VS20B95943N/GE| Úroveň hluku | 86 dB |
| Kapacita prachu (základňa) | 2 L |
| Kapacita prachu (vysávač) | 0,5 L |
| Metóda filtrácie | Multicyklón |
| Typ čistenia | Suchý |
| Obsah balenia | Batéria x 2, Vrecko na prach x 3, Nabíjacia a čistiaca stanica x 1, Štrbinový hrot x 1, Elektrická kefa Slim LED x 1, Prachová kefa x 1, Návod na použitie x 1, Vysávač x 1, Flexibilný hrot x 1, Stojan na príslušenstvo x 1, Elektrická kefka Jet Dual x 1, Elektrická kefa Mini Pet Tool+ x 1 |
| Šírka | 250 mm |
| Hmotnosť | 8,9 kg |
| Hĺbka | 210 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 2,56 kg |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Sací výkon | 210 AW |
| Napätie batérie | 25,2 V |
| Doba nabíjania | 3,5 h |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba chodu | 120 min |
| Maximálny príkon | 580 W |
| Nástenný držiak | Nie |
| Kefa na tvrdé podlahy | Áno |
| Funkcia mopu | Nie |
| Kefa na podlahy a koberce | Áno |
| Kefa na vlasy | Áno |
| Farba | Čierna, Zelená fľaša |
| Počet batérií | 2 |
| Bezšnúrový | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Typ nádoby na prach | Vrecko na prach |
| Typ motora | Digital Inverter |
| Typ displeja | LCD |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 374 mm |
| Hĺbka balenia | 931 mm |
| Šírka balenia | 412 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Rozmery základne | 300 x 300 x 850 mm |
| Príkon | 1400 W |
| Hmotnosť nabíjacej stanice | 6,4 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8806095108988 |
| Úroveň hluku: | 86 dB |
| Kapacita prachu (základňa): | 2 L |
| Kapacita prachu (vysávač): | 0,5 L |
| Metóda filtrácie: | Multicyklón |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Obsah balenia: | Batéria x 2, Vrecko na prach x 3, Nabíjacia a čistiaca stanica x 1, Štrbinový hrot x 1, Elektrická kefa Slim LED x 1, Prachová kefa x 1, Návod na použitie x 1, Vysávač x 1, Flexibilný hrot x 1, Stojan na príslušenstvo x 1, Elektrická kefka Jet Dual x 1, Elektrická kefa Mini Pet Tool+ x 1 |
| Šírka: | 250 mm |
| Hmotnosť: | 8,9 kg |
| Hĺbka: | 210 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 2,56 kg |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Sací výkon: | 210 AW |
| Napätie batérie: | 25,2 V |
| Doba nabíjania: | 3,5 h |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba chodu: | 120 min |
| Maximálny príkon: | 580 W |
| Nástenný držiak: | Nie |
| Kefa na tvrdé podlahy: | Áno |
| Funkcia mopu: | Nie |
| Kefa na podlahy a koberce: | Áno |
| Kefa na vlasy: | Áno |
| Farba: | Čierna, Zelená fľaša |
| Počet batérií: | 2 |
| Bezšnúrový: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko na prach |
| Typ motora: | Digital Inverter |
| Typ displeja: | LCD |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 374 mm |
| Hĺbka balenia: | 931 mm |
| Šírka balenia: | 412 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Rozmery základne: | 300 x 300 x 850 mm |
| Príkon: | 1400 W |
| Hmotnosť nabíjacej stanice: | 6,4 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
