Xiaomi Truclean W30 Pro Wet Dry Vacuum Tyčový vysávač 3 v 1 Suchý a mokrý Bez vrecka 300 W 2,5 Ah Čierny, Biely
Kód: AGDXAOODK0059Podrobný popis
Xiaomi Truclean W30 Pro Wet Dry Vacuum Tyčový vysávač 3 v 1 Suchý a mokrý Bez vrecka 300 W 2,5 Ah Čierny, Biely| Vhodný na všetky typy povrchov | Áno |
| Úroveň hluku | 47 dB |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Vákuum | 20 mbar |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Čistiaca kefa, Rotačná kefa |
| Nabíjacia základňa | Áno |
| Výška | 1093 mm |
| Šírka | 271 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Hmotnosť | 5,15 kg |
| Napätie batérie | 27 V |
| Výkon motora | 200 W |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Maximálny príkon | 300 W |
| Doba chodu | 40 min |
| Kapacita batérie | 2,5 Ah |
| Sací výkon | 18000 Pa |
| Typ produktu | 3-v-1 tyčový vysávač |
| Tvar kefky | Obdĺžnikový |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Farba | Biela, Čierna |
| Počet balení | 1 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Ovládanie na rukoväti | Áno |
| Dĺžka násady | Rukoväť s úchytom |
| Automatické sušenie | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 6932554458379 |
| Vhodný na všetky typy povrchov: | Áno |
| Úroveň hluku: | 47 dB |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Vákuum: | 20 mbar |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Čistiaca kefa, Rotačná kefa |
| Nabíjacia základňa: | Áno |
| Výška: | 1093 mm |
| Šírka: | 271 mm |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Hmotnosť: | 5,15 kg |
| Napätie batérie: | 27 V |
| Výkon motora: | 200 W |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Maximálny príkon: | 300 W |
| Doba chodu: | 40 min |
| Kapacita batérie: | 2,5 Ah |
| Sací výkon: | 18000 Pa |
| Typ produktu: | 3-v-1 tyčový vysávač |
| Tvar kefky: | Obdĺžnikový |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Počet balení: | 1 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Ovládanie na rukoväti: | Áno |
| Dĺžka násady: | Rukoväť s úchytom |
| Automatické sušenie: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
