Vákuová zváračka ADLER AD 4503
Kód: AGDADLZGR0003Podrobný popis
Vákuová zváračka ADLER AD 4503| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba | Biela, Šedá |
| Vákuum | -750 - -800 mbar |
| Hĺbka | 230 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 95 mm |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum packing equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903887808071 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba: | Biela, Šedá |
| Vákuum: | -750 - -800 mbar |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 95 mm |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
