CPR BioFlote 4000 17-komorový pneumatický matrac
Kód: SYPREHMPZ0004Podrobný popis
CPR BioFlote 4000 17-komorový pneumatický matrac| Puzdro | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 140 kg |
| Počet komôr | 17 |
| Elektrické vzduchové čerpadlo | Áno |
| Model | Madrac |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Veľkosť matraca | Bežná veľkosť |
| Materiál | Nylon, Polyvinylchlorid (PVC) |
| Šírka | 880 mm |
| Dĺžka | 1900 mm |
| Výška | 110 mm |
| Rozsah tlaku | 40 - 100 mmHg |
| Kapacita čerpania | 8 l/min |
| Šírka čerpadla | 28 cm |
| Hmotnosť batožiny | 1,4 kg |
| Výška čerpadla | 9 cm |
| Hĺbka čerpadla | 15 cm |
| Napájacie napätie | 220V/50Hz/1A |
| Upozornenia | Store away from sources of high heat and direct sunlight., Regularly check the correct operation of the pump and the variable pressure mechanism., Avoid contact with sharp objects to prevent damage to the mattress. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Variable pressure anti-decubitus mattresses |
|---|---|
| EAN: | 6972910603777 |
| Puzdro: | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 140 kg |
| Počet komôr: | 17 |
| Elektrické vzduchové čerpadlo: | Áno |
| Model: | Madrac |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Veľkosť matraca: | Bežná veľkosť |
| Materiál: | Nylon, Polyvinylchlorid (PVC) |
| Šírka: | 880 mm |
| Dĺžka: | 1900 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Rozsah tlaku: | 40 - 100 mmHg |
| Kapacita čerpania: | 8 l/min |
| Šírka čerpadla: | 28 cm |
| Hmotnosť batožiny: | 1,4 kg |
| Výška čerpadla: | 9 cm |
| Hĺbka čerpadla: | 15 cm |
| Napájacie napätie: | 220V/50Hz/1A |
| Upozornenia: | Store away from sources of high heat and direct sunlight., Regularly check the correct operation of the pump and the variable pressure mechanism., Avoid contact with sharp objects to prevent damage to the mattress. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
