Matrac BioFlote 5000 proti preležaninám pre III. stupeň preležanín do 160 kg modrý
Kód: SYPREHMPZ0005Podrobný popis
Matrac BioFlote 5000 proti preležaninám pre III. stupeň preležanín do 160 kg modrý| Veľkosť matraca | Bežná veľkosť |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 160 kg |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Počet komôr | 17 |
| Model | Madrac |
| Materiál | Polyuretán (PU), Polyvinylchlorid (PVC) |
| Elektrické vzduchové čerpadlo | Áno |
| Puzdro | Áno |
| Dĺžka | 2030 mm |
| Výška | 127 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Hmotnosť batožiny | 2,2 kg |
| Napájacie napätie | 220V/50Hz/1A |
| Šírka čerpadla | 28 cm |
| Výška čerpadla | 9 cm |
| Rozsah tlaku | 30 – 60 mmHg |
| Hĺbka čerpadla | 15 cm |
| Kapacita čerpania | 8 l/min |
| Upozornenia | Regularly check the correct operation of the pump and the variable pressure mechanism., Avoid contact with sharp objects to prevent damage to the mattress., Store away from sources of high heat and direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Variable pressure anti-decubitus mattresses |
|---|---|
| EAN: | 6972910603784 |
| Veľkosť matraca: | Bežná veľkosť |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 160 kg |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Počet komôr: | 17 |
| Model: | Madrac |
| Materiál: | Polyuretán (PU), Polyvinylchlorid (PVC) |
| Elektrické vzduchové čerpadlo: | Áno |
| Puzdro: | Áno |
| Dĺžka: | 2030 mm |
| Výška: | 127 mm |
| Šírka: | 900 mm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Hmotnosť batožiny: | 2,2 kg |
| Napájacie napätie: | 220V/50Hz/1A |
| Šírka čerpadla: | 28 cm |
| Výška čerpadla: | 9 cm |
| Rozsah tlaku: | 30 – 60 mmHg |
| Hĺbka čerpadla: | 15 cm |
| Kapacita čerpania: | 8 l/min |
| Upozornenia: | Regularly check the correct operation of the pump and the variable pressure mechanism., Avoid contact with sharp objects to prevent damage to the mattress., Store away from sources of high heat and direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
