Matrac BioFlote 5000 proti preležaninám pre III. stupeň preležanín do 160 kg modrý
Kód: SYPREHMPZ0003Podrobný popis
Matrac BioFlote 5000 proti preležaninám pre III. stupeň preležanín do 160 kg modrý| Puzdro | Áno |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC), Polyuretán (PU) |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 160 kg |
| Veľkosť matraca | Bežná veľkosť |
| Elektrické vzduchové čerpadlo | Áno |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Model | Madrac |
| Počet komôr | 17 |
| Výška | 127 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Hmotnosť | 4,4 kg |
| Dĺžka | 2030 mm |
| Šírka čerpadla | 28 cm |
| Hĺbka čerpadla | 15 cm |
| Kapacita čerpania | 8 l/min |
| Rozsah tlaku | 30 – 60 mmHg |
| Napájacie napätie | 220V/50Hz/1A |
| Výška čerpadla | 9 cm |
| Hmotnosť batožiny | 2,2 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Variable pressure anti-decubitus mattresses |
|---|---|
| EAN: | 5903940700182 |
| Puzdro: | Áno |
| Materiál: | Polyvinylchlorid (PVC), Polyuretán (PU) |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 160 kg |
| Veľkosť matraca: | Bežná veľkosť |
| Elektrické vzduchové čerpadlo: | Áno |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Model: | Madrac |
| Počet komôr: | 17 |
| Výška: | 127 mm |
| Šírka: | 900 mm |
| Hmotnosť: | 4,4 kg |
| Dĺžka: | 2030 mm |
| Šírka čerpadla: | 28 cm |
| Hĺbka čerpadla: | 15 cm |
| Kapacita čerpania: | 8 l/min |
| Rozsah tlaku: | 30 – 60 mmHg |
| Napájacie napätie: | 220V/50Hz/1A |
| Výška čerpadla: | 9 cm |
| Hmotnosť batožiny: | 2,2 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
