Digitus DS-55202 KVM nástavec Vysielač a prijímač
Kód: KVVDIIEVO0002Podrobný popis
Digitus DS-55202 KVM nástavec Vysielač a prijímač| Návod na použitie | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Maximálna prenosová vzdialenosť | 80 m |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Čierna |
| Podporované káblové typy | Cat5e, Cat5, Cat6 |
| Materiál | Hliník |
| Plug and Play | Áno |
| Model | Vysielač a prijímač |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Maximálne digitálne rozlíšenie | 1920 x 1080 px |
| Hmotnosť vysielača | 160 g |
| Hmotnosť prijímača | 170 g |
| Výstupné napätie adaptéru | 5 V |
| Spotreba energie (vysielač) (max) | 3,5 W |
| Spotreba energie (prijímač) (max) | 3,5 W |
| Výstupný prúd adaptéru | 1 A |
| Rozmery (š x h x v) | 89,5 x 109,6 x 26,3 mm |
| Veľkosť balenia | 3379,2 cm³ |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 px |
| Hĺbka balenia | 240 mm |
| Šírka balenia | 176 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 740 g |
| Kód UK Trade Tariff | 85176200 |
| HS kód | 84733080 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Upozornenia | Do not dismantle the appliance, it may contain small parts that can cause damage., Store in a dry place, avoid contact with water., The product may contain electronic components. Do not dispose of in the normal household waste. |
| RJ-45 portov (vysielač) | 1 |
| Typ obrazového výstupu | HDMI |
| Typ lokálneho portu na vysielači pre klávesnicu a myš | USB |
| RJ-45 portov (prijímač) | 1 |
| Typ lokálneho portu na prijímači pre klávesnicu a myš | USB |
| Typ obrazového výstupu prijímača | HDMI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video extenders |
|---|---|
| EAN: | 4016032429432 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 80 m |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Podporované káblové typy: | Cat5e, Cat5, Cat6 |
| Materiál: | Hliník |
| Plug and Play: | Áno |
| Model: | Vysielač a prijímač |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Maximálne digitálne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px |
| Hmotnosť vysielača: | 160 g |
| Hmotnosť prijímača: | 170 g |
| Výstupné napätie adaptéru: | 5 V |
| Spotreba energie (vysielač) (max): | 3,5 W |
| Spotreba energie (prijímač) (max): | 3,5 W |
| Výstupný prúd adaptéru: | 1 A |
| Rozmery (š x h x v): | 89,5 x 109,6 x 26,3 mm |
| Veľkosť balenia: | 3379,2 cm³ |
| Maximálne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px |
| Hĺbka balenia: | 240 mm |
| Šírka balenia: | 176 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 740 g |
| Kód UK Trade Tariff: | 85176200 |
| HS kód: | 84733080 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 70 °C |
| Upozornenia: | Do not dismantle the appliance, it may contain small parts that can cause damage., Store in a dry place, avoid contact with water., The product may contain electronic components. Do not dispose of in the normal household waste. |
| RJ-45 portov (vysielač): | 1 |
| Typ obrazového výstupu: | HDMI |
| Typ lokálneho portu na vysielači pre klávesnicu a myš: | USB |
| RJ-45 portov (prijímač): | 1 |
| Typ lokálneho portu na prijímači pre klávesnicu a myš: | USB |
| Typ obrazového výstupu prijímača: | HDMI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
