Videorekordér Vantrue N2X LTE
Kód: EIAVNTREJ0020Podrobný popis
Videorekordér Vantrue N2X LTE| GPS | Áno |
| Typ USB portu | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora aplikácií | Vantrue APP, VANTRUE PLAYER PC |
| Hlasové príkazy | Áno |
| Senzor hlavného fotoaparátu | SONY STARVIS 2 IMX675 + SONY STARVIS |
| Farba | Čierna |
| Detekcia pohybu | Áno |
| Uhol záberu hlavnej kamery | 158° |
| Nočný režim | Áno |
| Podporované videomódy | 1080p, 2.7K |
| Typ HD rozlíšenia | 2.7K Ultra HD |
| Clona objektívu | F/1.8 |
| Podpora HDR | Áno |
| Režim nízkej bitovej rýchlosti | Áno |
| Zadná kamera | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa | 2592 x 1520 px |
| Typ procesoru | IMX675 |
| Parkovací režim | Áno |
| Kompresné formáty videa | H.264, MP4 |
| Automatické zapínanie | Áno |
| Snímač otrasov | Áno |
| Počet kanálov | 2 kanály/kanálov |
| Časozberné nahrávanie | Áno |
| Nahrávanie videa v slučke | Áno |
| G-Sensor | Áno |
| Režim fotografie | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Nabíjačka do auta | Áno |
| Dodávané káble | USB Type C |
| Magnetický držiak | Áno |
| Nastavte obsah | Dva elektrostatické obtlačky, Špachtľa, 2x samolepiace nálepky |
| Typ zdroja | Kondenzátor |
| Spôsob napájania | Adaptér pre napájanie pod poistkou alebo batériou (VOLITEĽNE), Adaptér pre napájanie pod zásuvkou OBD2 (VOLITEĽNE), Nabíjačka batérie pod zásuvkou cigaretového zapaľovača (VYBAVENÉ) |
| Uhlopriečka displeja | 5,08 cm (2") |
| Typ displeja | IPS |
| Vstavaný displej | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Zabudované pamäťové médium | Nie |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Ďalšie informácie | Možnosť montáže CPL filtra (voliteľné príslušenstvo sa predáva samostatne) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video recorders |
|---|---|
| EAN: | 5904209821457 |
| GPS: | Áno |
| Typ USB portu: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora aplikácií: | Vantrue APP, VANTRUE PLAYER PC |
| Hlasové príkazy: | Áno |
| Senzor hlavného fotoaparátu: | SONY STARVIS 2 IMX675 + SONY STARVIS |
| Farba: | Čierna |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Uhol záberu hlavnej kamery: | 158° |
| Nočný režim: | Áno |
| Podporované videomódy: | 1080p, 2.7K |
| Typ HD rozlíšenia: | 2.7K Ultra HD |
| Clona objektívu: | F/1.8 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Režim nízkej bitovej rýchlosti: | Áno |
| Zadná kamera: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 2592 x 1520 px |
| Typ procesoru: | IMX675 |
| Parkovací režim: | Áno |
| Kompresné formáty videa: | H.264, MP4 |
| Automatické zapínanie: | Áno |
| Snímač otrasov: | Áno |
| Počet kanálov: | 2 kanály/kanálov |
| Časozberné nahrávanie: | Áno |
| Nahrávanie videa v slučke: | Áno |
| G-Sensor: | Áno |
| Režim fotografie: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Nabíjačka do auta: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type C |
| Magnetický držiak: | Áno |
| Nastavte obsah: | Dva elektrostatické obtlačky, Špachtľa, 2x samolepiace nálepky |
| Typ zdroja: | Kondenzátor |
| Spôsob napájania: | Adaptér pre napájanie pod poistkou alebo batériou (VOLITEĽNE), Adaptér pre napájanie pod zásuvkou OBD2 (VOLITEĽNE), Nabíjačka batérie pod zásuvkou cigaretového zapaľovača (VYBAVENÉ) |
| Uhlopriečka displeja: | 5,08 cm (2") |
| Typ displeja: | IPS |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Zabudované pamäťové médium: | Nie |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Nahrávanie zvuku: | Áno |
| Ďalšie informácie: | Možnosť montáže CPL filtra (voliteľné príslušenstvo sa predáva samostatne) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
