Cama ROCO10 CZ/CZ/BI nábytok do obývačky Úložná kombinácia
Kód: MESCMMNOW0392Podrobný popis
Cama ROCO10 CZ/CZ/BI nábytok do obývačky Úložná kombinácia| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-6, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-3 x 2 |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Farba dverí | Biela |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekcia | ROCO |
| Ďalšie informácie | Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy |
| Materiál povrchu | laminát |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Typ produktu | Vitrína |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Model | Uloženie |
| Zrkadlo | Nie |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Hmotnosť druhého balenia | 20 kg |
| Počet balení | 3 |
| Rozmery tretieho balenia | 48 x 42 x 9 cm |
| Rozmery prvého balenia | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 8,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 20 kg |
| Rozmery druhého balenia | 86 x 42 x 9 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-6, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-3 x 2 |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekcia: | ROCO |
| Ďalšie informácie: | Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Model: | Uloženie |
| Zrkadlo: | Nie |
| Výška: | 370 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 20 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Rozmery tretieho balenia: | 48 x 42 x 9 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 8,5 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 20 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 86 x 42 x 9 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
