Cama ROCO12 BI/BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0402Podrobný popis
Cama ROCO12 BI/BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Ďalšie informácie | Stojaca alebo závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Podporované umiestnenie | Podlahový |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Kolekcia | ROCO |
| Model | Uloženie |
| Typ produktu | Vitrína |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba rámčeka | Biela |
| Zrkadlo | Nie |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Šírka | 1120 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 49,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Ďalšie informácie: | Stojaca alebo závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Podporované umiestnenie: | Podlahový |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Kolekcia: | ROCO |
| Model: | Uloženie |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Zrkadlo: | Nie |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Šírka: | 1120 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 49,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
