Cama set ROCO 1 (4xRO1 + 2xRO4) biela/biela/čierna
Kód: MESCMMNOW0342Podrobný popis
Cama set ROCO 1 (4xRO1 + 2xRO4) biela/biela/čierna| Nastavte obsah | Skriňa RO-4 x 2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-1 x4, Návod na montáž x 1 |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička, Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skrinka RO-4: 37,5/75/39 cm, možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, jedno miesto - bez police |
| Model | Uloženie |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Kolekcia | ROCO |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ produktu | Vitrína |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí | Čierna |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 124 kg |
| Šírka | 2250 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skriňa RO-4 x 2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-1 x4, Návod na montáž x 1 |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička, Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skrinka RO-4: 37,5/75/39 cm, možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, jedno miesto - bez police |
| Model: | Uloženie |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Kolekcia: | ROCO |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí: | Čierna |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 124 kg |
| Šírka: | 2250 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
