Cama set ROCO 10 (2xRO3 + RO6) antracit/dub wotan
Kód: MESCMMNOW0388Podrobný popis
Cama set ROCO 10 (2xRO3 + RO6) antracit/dub wotan| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-6, Skriňa RO-3 x 2 |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu | laminát |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Model | Uloženie |
| Kolekcia | ROCO |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka | Antracit |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí | Dub wotan |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ produktu | Vitrína |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 48,5 kg |
| Výška | 370 mm |
| Hmotnosť druhého balenia | 20 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 48 x 42 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 8,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 20 kg |
| Rozmery druhého balenia | 86 x 42 x 9 cm |
| Počet balení | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-6, Skriňa RO-3 x 2 |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Model: | Uloženie |
| Kolekcia: | ROCO |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka: | Antracit |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Dub wotan |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 48,5 kg |
| Výška: | 370 mm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 20 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 48 x 42 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 8,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 20 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 86 x 42 x 9 cm |
| Počet balení: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
