Cama set ROCO 19 (4xRO3 + 4xRO6) biela/biela/čierna
Kód: MESCMMNOW0444Podrobný popis
Cama set ROCO 19 (4xRO3 + 4xRO6) biela/biela/čierna| Nastavte obsah | Skriňa RO-3 x 4, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-6 x4, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Nábytok na vlastnú montáž, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Kolekcia | ROCO |
| Materiál povrchu | laminát |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Farba dverí | Čierna |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Model | Uloženie |
| Zrkadlo | Nie |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Typ produktu | Vitrína |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 1500 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 114 kg |
| Počet balení | 8 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skriňa RO-3 x 4, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-6 x4, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Nábytok na vlastnú montáž, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Kolekcia: | ROCO |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Farba dverí: | Čierna |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Model: | Uloženie |
| Zrkadlo: | Nie |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Výška: | 1120 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 1500 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 114 kg |
| Počet balení: | 8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
