Cama set ROCO 2 (2xRO1 + 4xRO3) biela/biela/čierna
Kód: MESCMMNOW0348Podrobný popis
Cama set ROCO 2 (2xRO1 + 4xRO3) biela/biela/čierna| Nastavte obsah | Skriňa RO-3 x 4, Skriňa RO-1 x2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Ďalšie informácie | Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy |
| Kolekcia | ROCO |
| Materiál povrchu | laminát |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet dverí | 6 dvere/dverí |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Model | Uloženie |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Farba dverí | Čierna |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Hmotnosť vrátane balenia | 128 kg |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 2250 mm |
| Výška | 1800 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skriňa RO-3 x 4, Skriňa RO-1 x2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Ďalšie informácie: | Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy |
| Kolekcia: | ROCO |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet dverí: | 6 dvere/dverí |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Model: | Uloženie |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Farba dverí: | Čierna |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 128 kg |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 2250 mm |
| Výška: | 1800 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
