Cama set ROCO 4 (RO1+2xRO3+2xRO4) biela/čierna/biela
Kód: MESCMMNOW0361Podrobný popis
Cama set ROCO 4 (RO1+2xRO3+2xRO4) biela/čierna/biela| Nastavte obsah | Skriňa RO-3 x 2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-4 x 2, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-1 x1 |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Uvedené výšky a šírky sú približné a zohľadňujú medzery/previsy medzi telesami zobrazenými na fotografii, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Stojaca alebo závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skrinka RO-4: 37,5/75/39 cm, možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, jedno miesto - bez police, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Farba rámčeka | Čierna, Biela |
| Typ produktu | Vitrína |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Zrkadlo | Nie |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Kolekcia | ROCO |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Model | Uloženie |
| Materiál povrchu | laminát |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Hmotnosť vrátane balenia | 92 kg |
| Hĺbka | 390 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Počet balení | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skriňa RO-3 x 2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-4 x 2, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-1 x1 |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Uvedené výšky a šírky sú približné a zohľadňujú medzery/previsy medzi telesami zobrazenými na fotografii, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Stojaca alebo závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skrinka RO-4: 37,5/75/39 cm, možnosť zavesiť/postaviť skrinku horizontálne alebo vertikálne, jedno miesto - bez police, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Farba rámčeka: | Čierna, Biela |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Zrkadlo: | Nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Kolekcia: | ROCO |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Model: | Uloženie |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 92 kg |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Počet balení: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
