Cama set ROCO 7 (3xRO3 + 2xRO6) antracit/dub wotan
Kód: MESCMMNOW0370Podrobný popis
Cama set ROCO 7 (3xRO3 + 2xRO6) antracit/dub wotan| Nastavte obsah | Skriňa RO-3 x 3, Skriňa RO-6 x2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Model | Uloženie |
| Materiál povrchu | laminát |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Uvedené výšky a šírky sú približné a zohľadňujú medzery/previsy medzi telesami zobrazenými na fotografii, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Stojaca alebo závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Kolekcia | ROCO |
| Farba dverí | Dub wotan |
| Zrkadlo | Nie |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Farba rámčeka | Antracit |
| Typ produktu | Vitrína |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 77 kg |
| Šírka | 2250 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Počet balení | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skriňa RO-3 x 3, Skriňa RO-6 x2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Model: | Uloženie |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Uvedené výšky a šírky sú približné a zohľadňujú medzery/previsy medzi telesami zobrazenými na fotografii, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Stojaca alebo závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Kolekcia: | ROCO |
| Farba dverí: | Dub wotan |
| Zrkadlo: | Nie |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Farba rámčeka: | Antracit |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 77 kg |
| Šírka: | 2250 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Počet balení: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
