Cama set ROCO 8 (2xRO3 + 4xRO6) antracit/tan
Kód: MESCMMNOW0376Podrobný popis
Cama set ROCO 8 (2xRO3 + 4xRO6) antracit/tan| Nastavte obsah | Skriňa RO-6 x4, Skriňa RO-3 x 2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Stojaca alebo závesná skriňa, Uvedené výšky a šírky sú približné a zohľadňujú medzery/previsy medzi telesami zobrazenými na fotografii, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Nábytok na vlastnú montáž |
| Kolekcia | ROCO |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí | Dub wotan |
| Model | Uloženie |
| Zrkadlo | Nie |
| Farba rámčeka | Antracit |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ produktu | Vitrína |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Materiál povrchu | laminát |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 91 kg |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 1880 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skriňa RO-6 x4, Skriňa RO-3 x 2, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Stojaca alebo závesná skriňa, Uvedené výšky a šírky sú približné a zohľadňujú medzery/previsy medzi telesami zobrazenými na fotografii, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Nábytok na vlastnú montáž |
| Kolekcia: | ROCO |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Dub wotan |
| Model: | Uloženie |
| Zrkadlo: | Nie |
| Farba rámčeka: | Antracit |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 91 kg |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 1880 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
