Cama set ROCO 9 (RO1+RO3+2xRO6+2xRO5) biela/biela/čierna
Kód: MESCMMNOW0384Podrobný popis
Cama set ROCO 9 (RO1+RO3+2xRO6+2xRO5) biela/biela/čierna| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-5 x 2, Skriňa RO-6 x2, Skriňa RO-3 x 1, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-1 x1 |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie | Stojanový nábytok |
| Ďalšie informácie | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Nábytok na vlastnú montáž, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička, Skrinka RO-5: 37,5/37,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vo vnútri jedného priestoru - bez poličky |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ produktu | Vitrína |
| Farba dverí | Čierna |
| Model | Uloženie |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Zrkadlo | Nie |
| Kolekcia | ROCO |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Šírka | 2250 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 82 kg |
| Výška | 1800 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa RO-5 x 2, Skriňa RO-6 x2, Skriňa RO-3 x 1, Návod na montáž x 1, Skriňa RO-1 x1 |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Podporované umiestnenie: | Stojanový nábytok |
| Ďalšie informácie: | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Skriňa RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno miesto - bez police, Stojaca alebo závesná skriňa, Celkové rozmery súpravy, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (2 kusy pre jednu obdĺžnikovú skrinku), Fronty bez rukoväte, Vrátane príslušenstva posuvníka, Nábytok na vlastnú montáž, Skriňa RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), možno ju zavesiť/polohovať horizontálne alebo vertikálne, jeden priestor uprostred - bez police vnútri, Fotografie interiéru skrine zobrazujú farebnú verziu antracit/dub wotan a slúžia len na ilustračné účely., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Ak sa má predná časť otvárať smerom nahor, musíte si sami zakúpiť plynové zdviháky (1 na štvorcovú skrinku), Skriňa RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vnútri dva priestory, priehradka/polička, Skrinka RO-5: 37,5/37,5/39 cm, možno zavesiť/umiestniť horizontálne alebo vertikálne, jedna klapka sa otvára smerom nadol alebo do strany (vľavo/vpravo), vo vnútri jedného priestoru - bez poličky |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Farba dverí: | Čierna |
| Model: | Uloženie |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Zrkadlo: | Nie |
| Kolekcia: | ROCO |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Šírka: | 2250 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 82 kg |
| Výška: | 1800 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
