Cama VIGO 10 CZ/CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0082Podrobný popis
Cama VIGO 10 CZ/CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '140' x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1, Okno VIGO "180" sklo x 1 |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri. |
| Materiál políc | Sklo a drevotrieska |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Počet políc | 8 police/políc |
| Typ produktu | Vitrína |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí | Čierna |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Model | Uloženie |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2200 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 89,3 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 32 kg |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnosť prvého balenia | 26,3 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '140' x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1, Okno VIGO "180" sklo x 1 |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri. |
| Materiál políc: | Sklo a drevotrieska |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Počet políc: | 8 police/políc |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Model: | Uloženie |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 89,3 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 32 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnosť prvého balenia: | 26,3 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
