Cama VIGO 11 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0090Podrobný popis
Cama VIGO 11 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '140' x 2, príborník VIGO "90" plný x 1, Skriňa VIGO "90" sklo x 2 |
| Kolekcia | VIGO |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Celá skrinka VIGO "90": 35/90/32, predná strana vo vysokom lesku, možnosť zavesenia vertikálne alebo horizontálne., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu | Vitrína |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Model | Uloženie |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Počet dverí | 7 dvere/dverí |
| Farba dverí | Čierna |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 101,6 kg |
| Rozmery štvrtého balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Počet balení | 5 |
| Rozmery piateho balenia | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 16 kg |
| Rozmery druhého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 26,3 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 16 kg |
| Hmotnosť piateho balíka | 16,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,3 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '140' x 2, príborník VIGO "90" plný x 1, Skriňa VIGO "90" sklo x 2 |
| Kolekcia: | VIGO |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Celá skrinka VIGO "90": 35/90/32, predná strana vo vysokom lesku, možnosť zavesenia vertikálne alebo horizontálne., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Model: | Uloženie |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Počet dverí: | 7 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Čierna |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 101,6 kg |
| Rozmery štvrtého balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Počet balení: | 5 |
| Rozmery piateho balenia: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 16 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 26,3 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 16 kg |
| Hmotnosť piateho balíka: | 16,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
