Cama VIGO 12 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0100Podrobný popis
Cama VIGO 12 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Vitrína VIGO '90' sklo x 1, TV skrinka VIGO '140' x 2, Vitrína VIGO '90' plná x 2 |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Počet dverí | 7 dvere/dverí |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Celá skrinka VIGO "90": 35/90/32, predná strana vo vysokom lesku, možnosť zavesenia vertikálne alebo horizontálne. |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí | Čierna |
| Model | Uloženie |
| Typ produktu | Vitrína |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 2800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 101,1 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozmery piateho balenia | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť piateho balíka | 16,5 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 16,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 16 kg |
| Rozmery štvrtého balenia | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,3 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Vitrína VIGO '90' sklo x 1, TV skrinka VIGO '140' x 2, Vitrína VIGO '90' plná x 2 |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Počet dverí: | 7 dvere/dverí |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vitrínové sklo VIGO "90": 35/90/32, vysokolesklá presklená predná strana, možno zavesiť vertikálne alebo horizontálne., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Celá skrinka VIGO "90": 35/90/32, predná strana vo vysokom lesku, možnosť zavesenia vertikálne alebo horizontálne. |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí: | Čierna |
| Model: | Uloženie |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 2800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 101,1 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozmery piateho balenia: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť piateho balíka: | 16,5 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 16,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 16 kg |
| Rozmery štvrtého balenia: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
