Cama VIGO 15 SZ/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0131Podrobný popis
Cama VIGO 15 SZ/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO '140' x 1, Okno VIGO "180" sklo x 1 |
| Farba rámčeka | Šedá |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Model | Uloženie |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál políc | Sklo a drevotrieska |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Počet dverí | 5 dvere/dverí |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet políc | 12 police/políc |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 120,3 kg |
| Šírka | 2600 mm |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 32 kg |
| Rozmery štvrtého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení | 4 |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 31 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 26,3 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO '140' x 1, Okno VIGO "180" sklo x 1 |
| Farba rámčeka: | Šedá |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Model: | Uloženie |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál políc: | Sklo a drevotrieska |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Počet dverí: | 5 dvere/dverí |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet políc: | 12 police/políc |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 120,3 kg |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 31 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 32 kg |
| Rozmery štvrtého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 4 |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 31 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 26,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
