Cama VIGO 17 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0133Podrobný popis
Cama VIGO 17 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Okno VIGO "180" sklo x 1, TV skrinka VIGO GLASS x 1, Jednotka VIGO "180" x 2 |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Ďalšie informácie | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu | Vitrína |
| Farba rámčeka | Biela |
| Model | Uloženie |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Počet dverí | 5 dvere/dverí |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet políc | 13 police/políc |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 3000 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 128,5 kg |
| Rozmery druhého balenia | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 5,5 kg |
| Rozmery štvrtého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení | 5 |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 32 kg |
| Rozmery piateho balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť piateho balíka | 31 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozmery prvého balenia | 187 x 43 x 7 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Okno VIGO "180" sklo x 1, TV skrinka VIGO GLASS x 1, Jednotka VIGO "180" x 2 |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Ďalšie informácie: | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Model: | Uloženie |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Počet dverí: | 5 dvere/dverí |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet políc: | 13 police/políc |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 3000 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 128,5 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 5,5 kg |
| Rozmery štvrtého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 5 |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 32 kg |
| Rozmery piateho balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť piateho balíka: | 31 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 187 x 43 x 7 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
