Cama VIGO 19 BI/SZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0152Podrobný popis
Cama VIGO 19 BI/SZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO GLASS x 1 |
| Počet políc | 9 police/políc |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ produktu | Vitrína |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc | Sklo a drevotrieska |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba dverí | Šedá |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Model | Uloženie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Kolekcia | VIGO |
| Zrkadlo | Áno |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2600 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť | 96,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení | 4 |
| Rozmery prvého balenia | 187 x 43 x 7 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 5,5 kg |
| Rozmery štvrtého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 31 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Jednotka VIGO "180" x 2, TV skrinka VIGO GLASS x 1 |
| Počet políc: | 9 police/políc |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc: | Sklo a drevotrieska |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba dverí: | Šedá |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Model: | Uloženie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Kolekcia: | VIGO |
| Zrkadlo: | Áno |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť: | 96,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 4 |
| Rozmery prvého balenia: | 187 x 43 x 7 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 5,5 kg |
| Rozmery štvrtého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 31 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 31 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
