Cama VIGO 2 CZ/CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0026Podrobný popis
Cama VIGO 2 CZ/CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Okno VIGO "180" sklo x 1, TV skrinka VIGO '180' x 1, Jednotka VIGO "180" x 2 |
| Typ produktu | Vitrína |
| Materiál políc | Sklo a drevotrieska, MDF lepenka |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Počet políc | 12 police/políc |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Model | Uloženie |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Počet dverí | 5 dvere/dverí |
| Kolekcia | VIGO |
| Farba dverí | Čierna |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 3000 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 125,5 kg |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnosť prvého balenia | 31,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery štvrtého balenia | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Rozmery druhého balenia | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 32 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 31 kg |
| Rozmery prvého balenia | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 31 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Okno VIGO "180" sklo x 1, TV skrinka VIGO '180' x 1, Jednotka VIGO "180" x 2 |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Materiál políc: | Sklo a drevotrieska, MDF lepenka |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Počet políc: | 12 police/políc |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Model: | Uloženie |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Počet dverí: | 5 dvere/dverí |
| Kolekcia: | VIGO |
| Farba dverí: | Čierna |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Fronty bez rukoväte, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), TV skrinka VIGO: 30/180/40, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, predná strana vo vysokom lesku, dve priehradky vo vnútri, závesná skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri. |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 3000 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 125,5 kg |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnosť prvého balenia: | 31,5 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozmery štvrtého balenia: | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Rozmery druhého balenia: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 32 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 31 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 31 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
