Cama VIGO 20 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0153Podrobný popis
Cama VIGO 20 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | VIGO "180" sklo na bočnú stenu x 2, TV skrinka VIGO GLASS x 1 |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Ďalšie informácie | Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál políc | Sklo |
| Typ produktu | Vitrína |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet políc | 9 police/políc |
| Farba dverí | Biela |
| Model | Uloženie |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2600 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 98,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 187 x 43 x 7 cm |
| Rozmery štvrtého balenia | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnosť tretieho balenia | 32 kg |
| Rozmery druhého balenia | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 29 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 32 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 5,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | VIGO "180" sklo na bočnú stenu x 2, TV skrinka VIGO GLASS x 1 |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Ďalšie informácie: | Vitrína VIGO "180": 180/40/30, vysokolesklá presklená predná strana, štyri sklenené police vo vnútri., Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok) |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál políc: | Sklo |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet políc: | 9 police/políc |
| Farba dverí: | Biela |
| Model: | Uloženie |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2600 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 98,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 187 x 43 x 7 cm |
| Rozmery štvrtého balenia: | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 32 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 29 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 32 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 5,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
