Cama VIGO 21 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0157Podrobný popis
Cama VIGO 21 BI/BI úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO GLASS x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1 |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál políc | Sklo a drevotrieska |
| Model | Uloženie |
| Farba rámčeka | Biela |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm. |
| Kolekcia | VIGO |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Počet dverí | 3 dvere/dverí |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu | Vitrína |
| Počet políc | 5 police/políc |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Šírka | 2200 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 65,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO GLASS x 1, VIGO "180" jednotka plná x 1 |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál políc: | Sklo a drevotrieska |
| Model: | Uloženie |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, TV skrinka VIGO GLASS: 30/180/40, ľavá a pravá bočná chlopňa sa otvárajú smerom nadol, čelá vo vysokom lesku, otvorená priehradka so sklenenou policou, závesná TV skrinka., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Vitrína VIGO "180" plná: 180/40/30, so štyrmi bežnými policami vo vnútri., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm. |
| Kolekcia: | VIGO |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Počet dverí: | 3 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Počet políc: | 5 police/políc |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Šírka: | 2200 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 65,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
