Cama VIGO 22 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0278Podrobný popis
Cama VIGO 22 BI/CZ úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | TV skrinka VIGO '140' x 2, Skriňa VIGO square x 3 |
| Farba rámčeka | Biela |
| Ďalšie informácie | Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Typ produktu | Vitrína |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba dverí | Čierna |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Model | Uloženie |
| Počet dverí | 7 dvere/dverí |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc | drevotrieska |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 90,1 kg |
| Rozmery tretieho balenia | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 26,3 kg |
| Počet balení | 5 |
| Rozmery piateho balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 12,5 kg |
| Rozmery druhého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Rozmery štvrtého balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnosť piateho balíka | 12,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 12,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,3 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | TV skrinka VIGO '140' x 2, Skriňa VIGO square x 3 |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Ďalšie informácie: | Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy. |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba dverí: | Čierna |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Model: | Uloženie |
| Počet dverí: | 7 dvere/dverí |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál políc: | drevotrieska |
| Kolekcia: | VIGO |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 90,1 kg |
| Rozmery tretieho balenia: | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 26,3 kg |
| Počet balení: | 5 |
| Rozmery piateho balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 12,5 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Rozmery štvrtého balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnosť piateho balíka: | 12,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 12,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
