Cama VIGO 22 WO/WO úložný systém v obývačke Uloženie
Kód: MESCMMNOW0176Podrobný popis
Cama VIGO 22 WO/WO úložný systém v obývačke Uloženie| Nastavte obsah | Skriňa VIGO square x 3, TV skrinka VIGO '140' x 2 |
| Farba dverí | Dub wotan |
| Materiál políc | drevotrieska |
| Zrkadlo | Nie |
| Model | Uloženie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 7 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Ďalšie informácie | Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri. |
| Kolekcia | VIGO |
| Farba rámčeka | Dub wotan |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Typ produktu | Vitrína |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 2800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 90,1 kg |
| Rozmery piateho balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery tretieho balenia | 55 x 56 x 11 cm |
| Rozmery štvrtého balenia | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery prvého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť piateho balíka | 12,5 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka | 12,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia | 12,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 26,3 kg |
| Rozmery druhého balenia | 146 x 43 x 9 cm |
| Počet balení | 5 |
| Hmotnosť prvého balenia | 26,3 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wall units |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Skriňa VIGO square x 3, TV skrinka VIGO '140' x 2 |
| Farba dverí: | Dub wotan |
| Materiál políc: | drevotrieska |
| Zrkadlo: | Nie |
| Model: | Uloženie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 7 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Ďalšie informácie: | Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Štvorcová vitrína VIGO: 50/50//30, predná strana vo vysokom lesku, otváranie do boku, vnútri jedna obyčajná polica., Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Celkový rozmer súpravy nezohľadňuje medzery medzi telesami viditeľné na fotografiách. Odporúčaná vzdialenosť min. 10 cm., Televízna skrinka VIGO '140': 30/140/40, závesná, dve klapky otvárajúce sa smerom nadol, dve priehradky vo vnútri. |
| Kolekcia: | VIGO |
| Farba rámčeka: | Dub wotan |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 2800 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 90,1 kg |
| Rozmery piateho balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery tretieho balenia: | 55 x 56 x 11 cm |
| Rozmery štvrtého balenia: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnosť piateho balíka: | 12,5 kg |
| Hmotnosť štvrtého balíka: | 12,5 kg |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 12,5 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 26,3 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 146 x 43 x 9 cm |
| Počet balení: | 5 |
| Hmotnosť prvého balenia: | 26,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
